3-2-1! Zapraszamy na GORRRĄCĄ 18-stkę Dentomaxu!
Wszem i wobec oraz całemu lekarsko - dentystycznemu światu, mamy przyjemnośc zakomunikować, że DZIŚ jest TEN dzień. Dziś jest 1 WRZEŚNIA! A co się z tym wiąże ujawniamy to, na co czekaliście już od pewnego czasu.

Mamy przyjemność ogłosić mega ogromny, szokujący, zadziwiający i niespotykany konkurs:

Zapraszamy na GORRRRĄCĄ 18-stkę!

To nasz urodzinowy konkurs. W tym roku bowiem Dentomax obchodzi 18 urodziny. Z tej okazji, to jedak my chcemy wręczyć Wam ekstra prezenty. W konkursie, skierowanym do wszystkich prowadzących własne gabinety stomatologiczne, jest do wzięcia absolutny hit: tygodniowy pobyt dla dwóch osób w ekluzywnym hotelu na WYSPACH KANARYJSKICH!!!

Tego naprawdę jeszcze nie było. Dodatkowo, do wygrania super sprzęt stomatologiczny, a dla wszystkich uczestników atrakcyjne nagrody niespodzianki.

Co trzeba zrobić, aby przedłużyć sobie lato i jeszcze w tym roku wyjechać na powtórny urlop pod palmy, ponownie przybrązowić sobie plecki, jeszcze bardziej naładować akumulatory, zrelaksować się i odpocząć oraz nie dać się jesiennej szarzyźnie? A w dodatku zrobić to za darmo?

Wystarczy w dniach od 1 września (tj. od dzisiaj) do 3 października złożyć zamówienie o wartości 10 tys. złotych i wymyślić hasło promujące firmę Dentomax. Autora najlepszego hasła nagrodzimy super nagrodą - wycieczką na Kanary, do eksluzywnego hotelu pod palmami. Dodatkowo, wszystkie zgłoszone do konkursu hasła wezmą udział w głosowaniu internetowym, które odbędzie na naszej stronie: www.dentomax.pl. Osoba, która wymyśli slogan, który zdobędzie najwyższą liczbę głosów otrzyma od nas super nagrodę rzeczową.

Finał konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 23 paźdzernika podczas urodzinowego balu Dentomaxu! Szczegóły dotyczące uczestnictwa w imprezie urodzinowej znajdą Państwo już wkrótce na naszej stronie, a niebawem także na blogu i naszym profilu na facebooku.

Regulamin oraz więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.dentomax.pl

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz