Kilkaset rzeczy trafiło już w najlepsze ręce!Dzisiaj, po trwających kilka tygodni przygotowań, po ośmiu dniach zbiórki, nastąpiła kulminacja naszej pierwszej i co najważniejsze - nie ostatniej akcji charytatywnej "Podaruj uśmiech", w którą włączyliśmy podlaskich stomatologów!

Podczas ośmiu dni trwania akcji - od 13 do 21 grudnia nasza siedziba stopniowo i sukcesywnie zapełniała się przynoszonymi przez dentystów rzeczami Dziś trafiły też do nas towary, które zebrali lekarze w swoich gabinetach.

Łącznie, dzięki Waszej ofiarności, hojności i wielkiemu sercu, udało się nam zgromadzić i właśnie dzisiaj przekazać kilkaset różnych produktów i rzeczy: począwszy od szczoteczek do zębow, poprzez papier toaletowy, ręczniki, pieluchy, poprzez materiały papiernicze, na zabawkach i grach kończąc.

Dentyści dowiedli, że mają ogromne serca i są gotowi by wspólnie pomagać. Bo to była Wasza akcja - całego środowiska! Nie jakiejś grupy, czy firmy, ale Wasza wspólna, bo to tylko we wspólnych, skoordynowanych działaniach tkwi siła i są możliwe do zrealizowania efekty.

Rolą naszej firmy w tym przedsięwzięciu było jedynie skoordynowanie wszystkich działań, dopilnowanie by wszystko się udało. A czy tak się stało? czy wszystko wyszło? Cóż, była to pierwsza nasza akcja i na pewno mamy wiele przemysleń na przyszłość, jestesmy więc bogatsi o nowe doświadczenia. Dlatego głęboko wierzymy, że kolejna odsłona akcji "Podaruj uśmiech" odbędzie się z jeszcze większym rozmachem, jeszcze więcej gabinetów przyłączy się do nas - aktywnie - zbierając rzeczy w swoich praktykach i klinikach.

W sumie i generalnie akcję poparło kilkudziesięciu lekarzy z całego regionu. Dodatkowo zaś, prawie 30-tu prowadziło zbiórkę razem z nami - w swoich gabinetach, wśród pacjentów.

Zakończona i podsumowana właśnie akcja stanowi też sympatyczne zakończenie tego wyjątkowego dla naszej całej firmy roku. Słowem przypomnienia: w tym roku obchodziliśmy 18- urodziny - z tej okazji był wyjątkowy, pierwszy w dziejach Dentomaxu konkurs z nagrodą główną - wycieczką na Kanary, był bal 18-tkowy, a na koniec - właśnie teraz - akcja charytatywna.

To był dobry rok... :)


Na koniec pragniemy podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że udało się zrealizować fajny projekt, dzięki któremu kilku osobom będzie, choć odrobinę łatwiej w życiu ;)

Dziękujemy pani Danucie Grot - Dojlidko, za wygłoszenie bezpłatnego wykładu w trakcie naszych Dni otwartych, które miały na celu promocję prowadzonej akcji.

Dziękujemy drukarni "DP Druk" za produkcję materiałów informacyjno - promocyjnych.

Dziękujemy Podlaskiemu Stowarzyszeniu Stomatologów i Polskiemu Towarzystwu Techników Dentystycznych za wsparcie "duchowe" i organizacyjne przedsięwzięcia.

Dziękujemy portalowi Dentonet.pl za objęcie patronatem medialnym.

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom i redakcjom, którzy napisali/ powiedzieli/ pokazali naszą akcję!

ale przede wszystkim:

Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom - lekarzom i osobom prywatnym za wsparcie materialne naszego przedsięwzięcia!

DZIĘKUJEMY W IMIENIU WŁASNYM I OBDAROWANYCH DZIECI!!!


Dziękujemy i zapraszamy ponownie już wiosną - kolejna odsłona akcji "Podaruj uśmiech: odbędzie się w okolicach Świąt Wielkiej Nocy. Zapraszamy!


PS. O akcji powiedziało wiele mediów. Byliśmy też w Obiektywie TVP3 ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz