Sedacja wziewna - jak? po co? dlaczego? Zapraszamy na serię wykładów!

Sedacja wziewna, jako metoda uspokajania pacjentów w gabinecie stomatologicznym cieszy się coraz większą popularnością nie tylko zainteresowanych wdrożeniem tej metody klinik, lecz również samych pacjentów. Docierają do nas liczne informacje, że "pacjenci pytają", bo... Pytają bo coś już wiedzą, bo rośnie świadomość, bo wzrasta popularność.

Liczba klinik, które zostały już wyposażone w urządzenia do sedacji wziewnej podtlenkiem azotu - mowa o Master Flux - rośnie praktycznie co miesiąc. Ale wciąż sedacja jako taka, budzi wiele - może nie tyle wątpliwości i emocji - co pytań. Dlatego warto dowiedzieć się więcej. Można na ten temat czytać, można pytać naszych konsultantów, a można też zasięgnąć opinii profesjonalisty. Najlepszą ku temu okazją jest spotkanie z dr n. med. Barbarą Szafrańską, doświadczonym lekarzem, który o sedacji wie zdecydowanie więcej niż ktokolwiek.

Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy serię wykładów poświęconych temu zagadnieniu.

Turośń Kościelna/ Białystok

Najbliższe już w ten weekend przy okazji spotkania Podlaskiego Towarzystwa Stomatologicznego, które odbędzie się w dniach 15-16 lutego w Turośni Kościelnej. Tytuł wykładu: 
„Podtlenek azotu w praktyce stomatologicznej”.

Kraków

Za niespełna miesiąc, z przyjemnością zapraszamy na KrakDent - targi stomatologiczne, którym jak co roku towarzyszą również sesje wykładowe. W Krakowie także będzie możliwość spotkania z dr n. med. Barbarą Szafrańską. 6 marca odbędzie się jej wykład pod tytułem: 
"Sedacja wziewna podtlenkiem azotu jako metoda eliminacji lęku stomatologicznego". Niestety z uwagi na pewną specyfikę wykładów targowych liczba miejsc jest  ograniczona. Choć czasu do KrakDentu pozostało jeszcze nieco, są już pierwsze rezerwacje, dlatego warto się pospieszyć. 


Zapisy: 604 305 778

koszt: 50 zł do 5.03.2014 lub 100 zł w dniu szkolenia.

Augustów

Z kolei pod koniec maja, właściwie w przededniu wakacji (29-31.05.2014) zapraszamy do Augustowa. W trakcie odbywającego się w tym pięknym mieście, dorocznego Wiosennego Podlaskiego Spotkania Stomatologicznego już dziś sygnalizujemy wykład dr Barbary Szafrańskiej zatytułowany: "Sedacja wziewna podtlenkiem azotu. Wskazania, przeciwskazania i zasady postępowania".

Szczegóły i informacje na temat zapisów: Dentomax

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz