Noworoczny Dentomax News już na Waszych biurkach!

Najnowsze - pierwsze tegoroczne - wydanie naszego magazynu Dentomax News zapewne trafiło już na biurka wielu z Was. Ci zaś, do których Dentomax News nie dociera, mogą zapoznać się z jego treścią w wygodnej, cyfrowej wersji, pobierając gazetę w formacie PDF z naszej strony internetowej.


Co znajdziecie w najnowszym numerze? Przede wszystkim opisujemy w nim nowość od firmy KaVo - skaner płytek fosforowych Gendex GXPS-500.

RTG to już standard w większości nowoczesnych gabinetów stomatologicznych. Prowadzący leczenie stomatolog nie jest w stanie pracować bez odpowiedniego wsparcia w postaci zdjęcia. Na rynku pojawiła się nowość od firmy KaVo, łącząca w sobie zalety wykonywania zdjęć na kliszy RTG z najnowszym systemem cyfrowym. 

Na naszych łamach promujemy metodę uspokajania pacjentów z użyciem podtlenku azotu. Zapewne wielu spośród Was zna lub przynajmniej słyszało o urządzeniu do sedacji wziewnej - Master-flux włoskiej firmy Tecno-Gaz, której jesteśmy dystrybutorem w naszym kraju. Z prawdziwą radością, zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty zakupu urządzenia. W cenie oferujemy dodatkowo szkolenie z udziałem doświadczonego lekarza.

Nowy Dentomax News to również znakomite oferty promocyjne na zakup urządzeń i sprzętów medycznych. Mowa m.in. o super-cenach na zakup nowoczesnych mikroskopów i pantomografów. To tym bardziej może być interesujące w kontekście prawdopodobnej podwyżki cen sprzętu, spowodowanej nieuchronnym podniesieniem stawki VAT - o czym zresztą również piszemy w aktualnym wydaniu naszego magazynu.

Zachęcamy do lektury!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz