Już jest! Najnowszy numer Dentomax News!

Zapewne do wielu spośród Was trafiło już nasze najnowsze wydanie Dentomax News. W aktualnym numerze znajdziecie przede wszystkim informacje na temat potężnej ilości atrakcyjnych promocji, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was i waszych potrzebach, wspólnie z naszymi partnerami. Na szczególną uwagę zasługuje ograniczona czasowo promocja na zakup znakomitego urządzenia - Gendex GXDP-700, który tylko do 16 czerwca kosztuje 85 tysięcy złotych (cena katalogowa to 96 tysięcy!)

Temat numeru najnowszego Dentomax News to: Optymalizacja użytkowania masek ochronnych. Maski ochronne zostały wprowadzone najpierw do szpitali w celu ochrony pacjentów przed znajdującymi się powietrzu bakteriami i wirusami zakaźnymi generowanymi przez personel medyczny (HCP). Wczesne badania w tych ośrodkach wskazały wartość kliniczną tej bariery osobistej poprzez pokazanie redukcji w narażeniu pacjentów na kropelki mikrobowe uwalniane podczas kaszlu, kichania i nawet rozmowy. Jednak istotny jest sposób ich codziennego stosowania, dla zapewnienia niezbędnej efektywności ich użytkowania. O tym m.in. dowiecie się z lektury tekstu, który znajdziecie na 3 stronie naszego magazynu.

Dodatkowo polecamy materiał poświęcony najnowszej propozycji firmy KaVo - stworzonemu przez nią elitarnemu klubowi VIP KaVo. Udział w klubie to szereg atrakcyjnych korzyści - m.in. dostęp do wyjątkowych promocji i rabatów. W okresie maj - czerwiec są to: piaskarki Kavo za jedyne 2900 zł oraz zestaw: kątnica E20 L + turbina S609 C za 2600 zł. Warto zostać klubowiczem!

Najnowsze wydanie Dentomax News, w wersji elektronicznej do pobrania z naszej strony. Kliknij tutajBrak komentarzy:

Prześlij komentarz