Dentomax na jubileuszowym CeDe 2015

W dniach 10 – 12 września odbędzie się jubileuszowa – 25 edycja targów stomatologicznych CeDe w Poznaniu. Do stolicy Wielkopolski przyjadą wszyscy czołowi producenci i dystrybutorzy produktów dedykowanych dla branży. Wśród nich, będzie również Dentomax.


Z ofertą Dentomaxu będzie można zapoznać się w Hali nr 8, na stoisku 5A.5. Gościom targów w Poznaniu chcemy przede wszystkim zaprezentować Master Flux Plus. CeDe będzie bowiem kolejną okazją do promocji sedacji wziewnej podtlenkiem azotu, jako skutecznej metody niwelującej lęk związany z leczeniem stomatologicznym. Na stoisku będzie więc można przetestować i poznać możliwości aparatu wykorzystywanego do sedacji wziewnej produkowanego przez włoską firmę Tecno – Gaz. Dentomax jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce tych urządzeń.

Wizyta w Poznaniu, to również promocja naszego nowego hasła: „Dentomax: ceny najniższe na rynku. Porównaj. Sprawdź. Przekonaj się!” To wartość, którą chcemy promować, bowiem propozycje cenowe produktów oferowanych przez Dentomax są de facto najbardziej konkurencyjnymi w kraju. Warto się o tym przekonać, nie tylko przy okazji targów, ale przez cały rok!

Przy okazji, serdecznie zapraszamy do częstego zaglądania na na naszą stronę poświęconą organizowanym przez Dentomax szkoleniom. Pod adresem szkolenia.dentomax.pl znajdziecie zawsze aktualne informacje o kolejnych, planowanych kursach, wykładach i praktycznych zajęciach. Nie tylko poświęconych sedacji wziewnej!

Stoisko Dentomaxu znajduje się w Pawilonie 8, nr stoiska 5A.5. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz