A może wakacyjne Dni Otwarte z DiagnoCam-em?

Mapa całego kraju gęsto jest zapełniona gabinetami stomatologicznymi. W każdym mieście (i w zasadzie w większości polskich wsi) niemal na każdym kroku można bez trudu znaleźć gabinet. To sprawia, że konkurencja w tym względzie jest przeogromna i nawet trudna do prostego opisania. Jak więc skutecznie konkurować o pacjentów? Oczywiście - jakością i ofertą. Dlatego ciekawym rozwiązaniem, które Wam proponujemy wspólnie z KaVo Polska jest zorganizowanie specjalnego dnia otwartego z KaVo DiagnoCam - urządzeniem służącym do precyzyjnego wykrywania próchnicy. O skuteczności sprzętu przekonało się już wielu lekarzy i jeszcze więcej pacjentów. 


Dzień otwarty to proste w organizacji wydarzenie, na które warto zaprosić swoich pacjentów. Podczas spotkania, ekspert KaVo - dr n.med. Maciej Mikołajczyk przeprowadzi badania z użyciem DiagnoCamu. Każdy z pacjentów otrzyma też zapis badania na płycie CD. Dla waszych pacjentów to wyjątkowa wartość dodana, a dla Was - szansa na wyróżnienie się spośród innych.

Jak się za to zabrać? 

Poinformujcie swoją lokalną społeczność o organizowanym dniu otwartym - na przykład z tygodniowym wyprzedzeniem - na waszym profilu na portalu facebook.com. Warto przy tym zadbać o płatną promocję takiego wydarzenia, kupując wpis sponsorowany. Kwota nie musi być wielka - wystarczy 100 - 200 zł aby dotrzeć z tą informacją do kilku tysięcy potencjalnie zainteresowanych wydarzeniem mieszkańców waszej okolicy. 

Nie posiadacie profilu na tym popularnym portalu społecznościowym? Nic nie szkodzi! Wykorzystajcie do tego Wasze lokalne media! Krótki spot radiowy - np 15 sekundowy - wyemitowany przez kilka dni w lokalnej rozgłośni, poprzez który poinformujecie o dniu otwartym to dodatkowa szansa na promocję waszej praktyki. Koszty nie muszą być duże. 

A korzyści? Cała masa! Dzięki zorganizowanemu wydarzeniu macie szansę dotrzeć do zupełnie nowych pacjentów a zarazem podnieść jakość świadczonych usług w oczach swoich dotychczasowych pacjentów. Co ważne, DiagnoCam choć sprawdza się w każdych warunkach i w przypadku wszystkich pacjentów, ale jest szczególnie polecany w odniesieniu do dzieci. Pokażecie rodzicom że ich pociecha ma ubytki - choć niewidoczne być może gołym okiem? To kolejna okazja do tego, aby pozyskać pacjenta. Gdy przekonacie rodziców malca do leczenia rośnie zarazem szansa, że z czasem na wizytę zapisze się tez jego mama, a potem tata... W ten sposób buduje się rynek. To sprawdzona metoda, więc dlaczego nie mielibyście z niej nie skorzystać? 

Zainteresowani? Wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a nasi doradcy o wszystko zadbają - pomogą w organizacji spotkania, ustalenia terminu i zasad. Jednak przypominamy, że czasu nie jest zbyt wiele, bo zapraszamy do organizacji Dnia Otwartego z DiagnoCam do końca sierpnia! Gabinety, które zdecydują się w tym czasie zaprosić Nas do siebie zyskają zarazem szansę zakupu DiagnoCam-u w specjalnej cenie. Co jasne, organizacja Dnia Otwartego nie jest w żaden sposób zobowiązująca do zakupu. Dzięki niej możecie przekonać się o skuteczności sprzętu, ale wcale nie musicie go kupować. Jednak, jeśli zobaczycie jak to działa, to kto wie...? ;) 

Zapraszamy do kontaktu z Nami! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz