Letnia (Gorąca!) PROMOCJA Leica

Lato w pełni, jednak temperatury jak narazie nie rozpieszczają, dlatego Leica postanowiła nieco podgrzać wakacyjną atmosferę oferując swój sztandarowy produkt - mikroskop Leica M320 - w 4 bardzo atrakcyjnych pakietach. Promocja trwa tylko do 18 sierpnia. Zatem warto się pospieszyć!
Wybierając mikroskop Leica M320 w pakiecie podstawowym - Value - otrzymamy ErgoWedge w cenie zakupu. Koszt pakietu to 53 tysiące złotych. Natomiast urządzenie w Pakiecie Advenced I kosztuje 75 tysięcy złotych a dodatkowo otrzymamy MultiFoc całkiem za darmo.

Zakup sprzętu w Pakiecie Advenced II to koszt 58 tysięcy złotych. Natomiast za mikroskop w najbardziej rozbudowanej opcji, czyli w Pakiecie HighEnd należy zapłacić 94 tysiące złotych, otrzymując gratis MultiFoc.

Jednak to jeszcze nie wszystko co na wakacje przygotowało KaVo w ramach letniej promocji Leica. 

Do każdego zakupionego mikroskopu, klient otrzyma 50% rabatu na szkolenie u dra n.med. Macieja Kuźmińskiego w DenCo. Lekarz może wybrać jeden z trzech dostępnych kursów prowadzonych przez tego znakomitego specjalistę. Voucher uprawniający do rabatu na szkolenie musi zostać wykorzystany w ciągu roku od daty zakupu sprzętu. 

Oprócz tego każdy, kto kupi mikroskop w ramach wakacyjnej akcji, dostanie podstawowy, jednodniowy kurs w centrum szkoleniowym KaVo prowadzony przez eksperta KaVo dra n.med. Macieja Mikołajczyka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz