Zapraszamy na fdi 2016 do Poznania!

Wielkimi krokami zbliża się FDI czyli doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny. W tym roku ta najważniejsza impreza dla całego środowiska odbędzie się w Poznaniu w dniach 7 - 10 września. My również tam będziemy! 


FDI to największe wydarzenie w branży stomatologicznej na świecie. Dlatego tym większa radość, że impreza odbędzie się w Polsce. Kongres to nie tylko wyjątkowe spotkanie o charakterze naukowym oraz obrady Światowego Parlamentu Stomatologicznego FDI, ale (przynajmniej dla wielu) przede wszystkim towarzysząca mu wystawa sprzętu stomatologicznego i materiałów. 

W tych dniach, według szacunku organizatorów do Poznania może przyjechać nawet 12 tys. uczestników, z czego duża część – z całego świata, wszak FDI jest najstarszą i największą organizacją lekarsko-dentystyczną na świecie, zrzeszającą ponad 200 krajowych organizacji stomatologicznych, reprezentującą ponad milion lekarzy dentystów z całego globu!

Z uwagi na znaczny prestiż wydarzenia i ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się w środowisku, już nie możemy się wprost doczekać, aby spotkać się z Wami w Poznaniu. Będziemy jedną z kilkuset firm, które zaprezentują odwiedzającym wystawę swoje nowości - sprzęt, materiały, technologie. 

Będziemy na stoisku numer 100 w hali 8A! 

Już dziś serdecznie Wszystkich zapraszamy! Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz