Jesienne promocje! Choć liście jeszcze nie spadają, ale... ceny już tak!

To już w zasadzie tradycja, że wrzesień to nie tylko koniec wakacji, ale przede wszystkim czas wyjątkowych promocji! Kończy się lato, kończy się wakacyjna laba i czas wrócić na pełnych obrotach do pracy. A jak pracować to tylko na najlepszym sprzęcie!


Nie bez znaczenia na przygotowanie ciekawych propozycji promocyjnych ofert jest również niezwykle bliska perspektywa największego wydarzenia stomatologicznego ostatnich lat w Polsce - kongresu FDI, który odbędzie się już lada chwila w Poznaniu. Z tej okazji producenci i dystrybutorzy (my również!) przygotowują liczne, niezwykle atrakcyjne oferty. 

Sami spójrzcie: bezkonkurencyjny, niezawodny, ocierający się o ideał - mikroskop Leica z MultiFoc za jedyne 58 tysięcy złotych? Tak, teraz to możliwe. Ale uwaga - to jedyna tak korzystna oferta promocyjna w tym roku! 

Zobaczmy dalej... potrzebny nowy unit? A co powiecie na modele KaVo, które można mieć już za 53 tysiące złotych? Prawda, że interesujące? A to jeszcze nie wszystko... Panorama Gendex z cefalo kosztuje teraz 123 tysiące złotych. Takich cen jeszcze nie było. I jest ryzyko, że szybko nie będzie... 

Szczegóły naszych aktualnych promocji - tych i wielu innych, nie mniej ciekawych i korzystnych -  znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu Dentomax News. Kto jeszcze nie miał go w swoich rękach, ten może skorzystać z wygodnego wydania online, które można pobrać w formacie PDF z naszej strony. Dentmax News PDF

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz