Najlepsze mikroskopy stomatologiczne firmy Leica

   Praca w powiększeniu zapewnia niebywały komfort związany z powiększeniem pola zabiegowego. Konsekwencją tego jest szybsze, bardziej precyzyjne i skuteczne leczenie. Rośnie liczba dentystów, którzy dostrzegają te walory i decydują się na rozpoczęcie przygody z LEICĄ. 


 Mikroskop stomatologiczny Leica M320 to mikroskop zaprojektowany specjalnie dla stomatologów!
Jego wygląd, ergonomiczny kształt, funkcje oraz wyposażanie sprawiają, że każdy, kto spróbuje pracy z Leicą nie wyobraża sobie innego mikroskopu.

Najważniejsze jest jednak, aby dokładnie przygotować się nie tylko do zakupu, ale przede wszystkim do pracy z mikroskopem, poznać wszystkie tajniki, aby uniknąć ewentualnych błędów, a w konsekwencji rozczarowań.

Co wyróżnia Leicę? Między innymi obiektyw MultiFoc

 

Obiektyw Leica M320 MultiFoc umożliwia ustawienie ostrości w zakresie ogniskowej od 200 do 300mm. Obiektyw ten zapewnia nowy wymiar wygody i ergonomii dla pracującego lekarza:

    Szybsza i wydajniejsza praca bez konieczności manewrowania całą głowicą mikroskopu w zakresie góra-dół, aby ustawić ostrość podczas zabiegu
    Szybsza i łatwiejsza nauka pracy z mikroskopem dla początkujących użytkowników
    Elastyczność - jeden obiektyw dla użytkowników różniących się wzrostem
    Wszechstronność zastosowania w różnych zabiegach pod mikroskopem (nie tylko endo) szczególnie wtedy, gdy konieczna jest zmiana położenia głowy pacjenta
    Łatwiejsze dopasowanie pozycji przy pracy z nieruchomym binokularem 45o!

Nowy obiektyw jest kompatybilny z każdą wersją mikroskopu Leica M320. Pasują do niego także szkiełka ochronne.

Dowiedz się więcej i...

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE!SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

1 komentarz:

  1. Solidny sprzęt to podstawa pracy w tym zawodzie. Warto tu też zajrzeć sobie na http://www.sklep.rokodent.com po profesjonalne urządzenia stomatologiczne.

    OdpowiedzUsuń