Odzież ochronna

 Fartuchy ochronne

    Obecnie na szczególną uwagę powinna zasługiwać odzież ochronna, fartuchy, maseczki, czepki czy rękawice. Dzięki stosowaniu się do zasad BHP oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa zawody narażone na stały kontakt z ludźmi  mogą pracować w pełni bezpiecznie. 

Bezpieczeństwo w pracy


Jak doskonale wiemy praca w niektórych firmach i warunki panujące wewnątrz nie należą do najprzyjemniejszych, jednak musimy pamiętać, że podstawową funkcją w każdym przedsiębiorstwie powinno być bezpieczeństwo. Praca z różnego rodzaju zanieczyszczeniami, chemikaliami, zwierzętami czy też w warunkach laboratoryjnych wymusza na pracodawcach zapewnienie pracownikom kompleksowej ochrony.Jaki fartuch ?

Fartuchy są wykonane z polietylenu, polipropylenu i fizeliny. Doskonale sprawdzają się jako odzież na produkcję dla pracowników tymczasowych oraz odwiedzających zakład produkcyjny. Szczególnie znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, mleczarskim, chemicznym i w laboratoriach. Jednorazowa bluza ochronna z polipropylenu z długimi rękawami wykonana jest z materiału o gramaturze 50 g/m2, zapinana na suwak, przy karku wykończona kołnierzykiem. Rękawy zakończone są mankietem, zaś dół bluzy ściągaczem. Doskonale zabezpiecza przed zabrudzeniem odzieży właściwej. W ofercie posiadamy również jednorazowe fartuchy przednie oraz zapaski, które sprawdzają się przy pracach z mokrymi przedmiotami.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza